Hitta produkterna här:

Förfina urvalet genom att välja önskade parametrar nedan:
Kategori
Tillverkare
APC - Strömkabel - IEC 60

APC - Strömkabel - IEC 60320 C13 till IEC 60320 C14 - 61 cm - svart

1 075 SEKfrån 32 SEK/mån
Jabra - Headset-kabel - S

Jabra - Headset-kabel - Snabburkoppling hane till stereo mini jack hane - 30 cm

403 SEKfrån 12 SEK/mån
Targus - Videogränssnitts

Targus - Videogränssnittsomvandlare - USB-C hane till HDMI hona - silver - stöd för 4K

1 299 SEKfrån 39 SEK/mån

Filter

Benämning Artikelnr   I lagerPris SEK Antal   Jämför
APC - Strömkabel - IEC 60320 C13 till IEC 60320 C14 - 61 cm - svart AP9890 APC 0 1 075 SEK 
Jabra - Headset-kabel - Snabburkoppling hane till stereo mini jack hane - 30 cm 8800-00-103 Jabra 299 403 SEK 
Targus - Videogränssnittsomvandlare - USB-C hane till HDMI hona - silver - stöd för 4K ACA947EU Targus 136 1 299 SEK 
Cisco - Nätverkskabel - QSFP+ till QSFP+ - 3 m - fiberoptisk - SFF-8436 - aktiv - beige QSFP-H40G-AO... Cisco 0 12 002 SEK 
Lenovo SL-DVI-D Cable - DVI-kabel - enkel länk - DVI-D (hane) till DVI-D (hane) - 2 m - för V50t Gen 2 13IOB 11QE 0B47071 Lenovo 0 432 SEK 
Motorola - Strömkabel - IEC 320 EN 60320 C13 (hane) till CEE 7/7 (SCHUKO) (hane) - 1.8 m - för Motorola MC67, VC70N0 50-16000-220R Zebra Techno... 370 142 SEK 
Motorola - Strömkabel - IEC 320 EN 60320 C7 (hane) till CEE 7/16 (hane) - 1.8 m - för Motorola MC50, VC5090, WS 2000; PDT 81XX; PPT 88XX; SPT 15XX, 18XX; UBC 2000; WT 40XX 50-16000-255R Zebra Techno... 11 85 SEK 
Jabra - Headset-kabel - Snabburkoppling till RJ-45 - för Siemens OpenStage 8800-01-89 Jabra 350 357 SEK 
Jabra PanaCast - USB-kabel - 1.8 m 14202-09 Jabra 40 354 SEK 
Jabra - USB-adapter - USB-C (hane) till USB typ A (hona) 14208-14 Jabra 5 152 SEK 
Goodway - Thunderbolt-kabel - USB-C (hane) till USB-C (hane) - Thunderbolt 3 - 5 A - 1 m - aktiv 4Z50P35645 Lenovo 23 1 216 SEK 
Jabra - Headset-kabel - Snabburkoppling till RJ-11 hane - 2 m 8800-01-01 Jabra 54 354 SEK 
Lenovo ThinkPad Slim Power Conversion Cable - Strömkabel 0B47046 Lenovo 0 653 SEK 
Lenovo - Videokort - HD-15 (VGA) hona till mini-HDMI hane - 20 cm 4X90F33442 Lenovo 0 524 SEK 
Jabra - Headset-kabel - RJ-10 till Snabburkoppling - 1 m 8800-01-20 Jabra 5 449 SEK 
Motorola - Strömkabel - för Symbol TC70; Zebra TC70X, TC75, TC75X CHG-TC7X-CBL... Zebra Techno... 58 851 SEK 
Direktronik Swing - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 2 m - UTP - CAT 5e - grå 05-6422 Direktronik 0 186 SEK 
Extreme Networks - 100GBase direktkopplingskabel - QSFP28 (hane) till SFP28 (hane) utbrytning - 5 m - fiberoptisk - aktiv 10446 Extreme Netw... 0 96 018 SEK 
Akasa - Förlängningskabel till LED-lysrör - 4 pin intern effekt (hona) till 4 pin intern effekt (hane) - 20 cm - svart AK-CBLD01-20BK Akasa 0 81 SEK 
DeLOCK - USB-kabel - USB typ B (hane) till USB (hane) - USB 2.0 - 2 m - 90° kontakt - svart 83528 Delock 26 63 SEK 
Deltaco - Nätverkskabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - gul LCLC-7S DELTACO 200 423 SEK 
DeLOCK - USB-förlängningskabel - USB-C (hane) till likströmsuttag, USB-C (hona) - USB 3.1 Gen 1 - 5 m - grå, svart 85392 Delock 4 728 SEK 
Datalogic CAB-426 - USB-kabel - USB (hane) 90A052072 Datalogic 0 206 SEK 
Akasa - Videokort - HDMI (hona) vridbar till DVI-D (hane) vridbar - svart - tumskruvar AK-CBHD16-BK Akasa 4 128 SEK 
Extreme Networks - 100GBase direktkopplingskabel - QSFP28 (hane) till SFP28 (hane) utbrytning - 10 m - fiberoptisk - aktiv 10448 Extreme Netw... 0 112 001 SEK 
 
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 SEK